Nezávislé recenze

Nezávislé recenze na Spare Air v anglickém jazyce

Spare Air se objevil v recenzi na automatiky časopisu Scuba Diving 2013.
Časopis Scuba Diving zmínil Spare Air a Travel Pack v rubrice 60:Second Scubalab 2010 Top Gear.
V lednovém vydání časopisu Scuba Diving 2010 vyšla recenze Spare Air ve článku Breathe Easy - Second stage and backup systémech v PDF.
Na webu Alert Diver Online (sponzorovaný DAN) vyšel článek „Theory into Practise“, který diskutuje praktickou aplikaci vybavení a metod popsaných v potápěčském výukovém systému k řešení krizových situací a záchraně života.
Glenn Harlan Reynolds uvedl videorecenzi Spare Air pro Popular Mechanics. Podívejte se na Spare Air v akci a přečtěte si komplexní recenzi „Spare Air je záchranný padák na potápění: testovací ponor (+video).“
Mike England napsal krátkou recenzi do regionální publikace Outsider Bozeman. Zde je kopie článku v PDF.
„Got Air“ je článek časopisu Scuba Diving o záložních dýchacích systémech, které vám můžou zachránit život.


Články spojené s potápěním a nehodami zapříčiněnými nedostatkem vzduchu

 

V rubrice „Zeptejte se expertů“ časopisu Scuba Diving diskutují Melinda Herdon a Peter van Scolk o možnosti, že by záložní dýchací systémy byly povinné.

 


Článek o hlavních příčinách úmrtí potápěčů. Pokud si myslíte, že Spare Air nepotřebujete, tak si ho určitě přečtěte. Alert Diver Online: „Bezpečnost potápění - žádná nehoda“, napsal Dan Orr.


Otázku bezpečnosti řeší Robert N. Dossier v časopisu Dive Training.

 


Článek časopisu Dive Training o záložních dýchacích systémech napsala Lynn Laymon.

 

Výzkum časopisu Scuba Diving na téma nedostatek vzduchu byl sponzorován Spare Air a objevil se na webu ScubaDiving.com v březnu 2003, dotazováno bylo 1336 respondentů.