Plicní automatika SPARE AIR

 

 

Tělo plicní automatiky - Náš jednoduchý design využívá stejné časem prověřené technologie, kterou naleznete v klasických plicních automatikách používaných potápěči všude na světě. Náš vyvážený první stupeň plicní automatiky je stále zapnut a provádění údržby či servisních prohlídek je jednoduché.

Ukazatel tlaku - Lehce čitelný ukazatel - při naplnění Spare Air na tlak 207 bar vystoupne bílý váleček.  Manometr je dostupný jako volitelné příslušenství.

Sprcha - Odstraňuje vodu z plicní automatiky a vyprazdňuje tlakovou láhev.

Náustek - Standardní náustek plicní automatiky běžně prodávaný v potápěčských obchodech, shodný model se používá na většině plicních automatik.

Plnící ( kontrolní ) ventil - Odstraňte kryt a připojte třmenový plnící adaptér (součástí balení).  Druhý konec připojte k plné tlakové láhvi a během 30-60 sekund bude Váš Spare Air plný.

Hliníková tlaková láhev na 207 bar - Tato tlaková láhev je vyrobena stejným způsobem jako standardní tlakové láhve, se stejnými bezpečnostními vlastnostmi.  Tlaková láhev by měla být jednou za 2,5 roku podrobena vnitřní vizuální kontrole a jednou za 5 let podrobena periodické kontrole a hydrostatickému testu v plném rozsahu. Kontrolu a test musí provádět autorizovaná firma!