Dýchací pomůcka

Tělo automatiky ( Regulator Body ) - Náš jednoduchý design využívá stejné časem prověřené technologie, kterou naleznete v klasických plicních automatikách používaných potápěči všude na světě. Náš vyvážený první stupeň plicní automatiky je stále zapnut a provádění údržby či servisních prohlídek je jednoduché. HEED 3 lze používat v jakékoliv orientaci, i vzhůru nohama.

Ukazatel tlaku ( Pressure Indicator ) - Standardně je HEED 3 vybaven dobře čitelným manometrem, který ukazuje přesný tlak v láhvi v přírůstcích po 200psi.

Sprcha ( Purge Button ) - Odstraňuje vodu z plicní automatiky a vyprazdňuje tlakovou láhev.

Náustek ( Mouthpiece ) - Standardní náustek plicní automatiky běžně prodávaný v potápěčských obchodech, shodný model se používá na většině plicních automatik.

Jednocestný plnicí ventil ( Check Valve ) - Odstraňte kryt a připojte volitelný třmenový plnící adaptér (není součástí balení).  Druhý konec připojte k plné tlakové láhvi a během 30-60 sekund bude Váš HEED3 plný.

Hliníková tlaková láhev 200bar ( 3000 PSI Aluminium Tank ) - Tato tlaková láhev je vyrobena stejným způsobem jako standardní tlakové láhve, se stejnými bezpečnostními vlastnostmi. Tlaková láhev by měla být vizuálně kontrolována jednou za 2,5 roku a testována jednou za 5 let.